Beyoğlu Hp Teknik Servisi

Kullandığınız bilgisayarlardan yüksek verim almak istiyorsanız belirli aralıklarda bakımlarına önem göstermeniz gerekir. Bu sayede etkili bir performans alabilirsiniz. Bazı bilgisayarlarda arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar genellikle kullanıcı ve donanımsal hatalı arızalar olarak ayrılmaktadır. Bu konuda yetkili bir servisten destek almak yararınıza olacaktır. Bu konuda firmamız geçmişten gelen tecrübe ve deneyim ile size yardımcı olmaktadır. Beyoğlu Hp yetkili servisi olarak alanında uzman kadro ile azami tamir süresi içerisinde tüm bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Bilgisayar arızalarının tamir edilebilmesi profesyonellik gerektiren bir durumdur. Bilgisayara zarar vermeden ilgili arızanın giderilmesi konusunda müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı bir şekilde hizmet verilir. Laptop ürünleri günümüzde en çok kullanılan cihazların başında gelir. Taşınması kolay olan bu ürünlerde karşılaşılan arıza çeşidi genellikle aşırı ısınma ve ekran kararma sorunlarıdır. Ayrıca bazı durumlarda hard disk sorunu da ortaya çıkmaktadır.

Bilgisayar Bakımı Nasıl Yapılır

Bilgisayar bakımı konusunda gerekli bilgiyi de sunan firmamız bu sayede performans almanıza da katkı sağlamaktadır. Beyoğlu Hp servisi olarak tüm bilgisayar modellerinin bakımı konusunda gerekli bilgi ve beceriye sahip olarak size yardımcı oluyoruz. Bilgisayar bakımlarının zamanında yapılması uzun süreli bilgisayarı kullanmanıza imkan verir. Bakımı yapılacak olan bilgisayarın içi açılarak tozdan arındırılır. Toz arındırma işlemi sırasında içerisinde bulunan etken maddelere zarar vermemeniz gerekir. Özellikle ana kart zarar görmemelidir. Toz arındırma işleminden sonra temizliği uzman personel tarafından yapılır. Dizüstü bilgisayarlar da genellikle klavye kısmı kirlenir. Klavye içlerine karışan tozların temizlenmesi gerekir. Bu sayede klavyeniz daha temiz bir hal alacaktır. Notebook cihazlarınız için de gerekli teknik destek ve bakımı yapılmaktadır.

Beyoğlu Hp teknik servisi hizmet içeriğimizde müşteri memnuniyet ilkesi ilk sırada yer alır. Bundan dolayı hizmetlerimizden güven içerisinde yararlanabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan sorular karşısında da kurumsal çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Günümüzde en çok kullanılan cihazların başında ultrabook cihazı gelir. Bu konuda da size teknik destek sunulmaktadır. Arıza kaydı yapıldıktan sonra arızası kısa süre içerisinde olumlu olarak sonuçlandırılır. Kullandığınız bilgisayarların üzerine herhangi bir eşya koymamanız gerekir. Bu sayede sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarlarınızı direk fişten çekmek yerine normal kapatmayı tercih etmelisiniz. Eğer fişten çekerseniz bu belirli bir süre sonunda arıza vermesine neden olacaktır.

Arıza Tespit İşlemi

Netbook cihazınızda arıza oluştuğunda uzman personel tarafından arıza tespit işlemi uygulanır. Bu işlem sonrası tamire başlanır. Arıza tespit işlemi tüm bilgisayarlara uygulanmaktadır. Bu sayede arızası kısa süre içerisinde bulunmaktadır. Arıza tespit işlemi uzmanlık gerektiren bir durum olduğundan dolayı gerekli teknik eğitime sahip olmanız gerekir. Bu sayede bilgisayarınız daha güvenilir bir şekilde onarılır. Laptop sıvı aldı ise bunun için özel yöntemler uygulanmaktadır. Sıvı sorunu günümüzde en çok karşılaşılan arıza çeşitleri arasında yer alır. Sıvı dökülmesi cihazda oksitlenme yaptırır. Hatta cihazı kullanmaz hale kadar getirir. Bu gibi durumlarda Hp yetkili servisi telefonu üzerinden bizimle iletişim kurabilir ve gerekli teknik desteği alabilirsiniz. Size verilen tüm bu hizmetler kurumsal ilklere bağlı olarak sunulur. Ayrıca geniş hizmet ağımız ile de yardımcı olunmaktadır. Hp teknik servisi adresi üzerinden arızalı cihazlarınızı ister elden isterseniz de kargo yöntemi ile bize gönderebilirsiniz. Tamiri yapılan cihazlarınızı elden teslim alabileceğiniz gibi sizin belirttiğiniz adreslere de kargo yapılabilmektedir. Bilgisayar tamiri konusunda mutlaka profesyonel hizmet veren firmalar tercih edin bu sayede sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Arap Cami Mahallesi Asmalı Mescit Mahallesi Bedrettin Mahallesi Bereketzade Mahallesi Bostan Mahallesi Bülbül Mahallesi Camiikebir Mahallesi Cihangir Mahallesi Çatma Mescit Mahallesi Çukur Mahallesi Emekyemez Mahallesi Evliya Çelebi Mahallesi Fetihtepe Mahallesi Firuzağa Mahallesi Gümüşsuyu Mahallesi Hacıahmet Mahallesi Hacımimi Mahallesi Halıcıoğlu Mahallesi Hüseyinağa Mahallesi İstiklal Mahallesi Kadı Mehmet Mahallesi Kalyoncu Kulluğu Mahallesi Kamer Hatun Mahallesi Kaptanpaşa Mahallesi Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Keçeci Piri Mahallesi Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Kılıçali Paşa Mahallesi Kocatepe Mahallesi Kulaksız Mahallesi Kuloğlu Mahallesi Küçük Piyale Mahallesi Müeyyedzade Mahallesi Ömer Avni Mahallesi Örnektepe Mahallesi Piri Paşa Mahallesi Piyalepaşa Mahallesi Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Sütlüce Mahallesi Şahkulu Mahallesi Şehit Muhtar Mahallesi Tomtom Mahallesi Yahya Kahya Mahallesi Yenişehir Mahallesi