Sarıyer Hp Teknik Servisi

Bilgisayarlar, çağın en gelişmiş ürünleridir. İlk çıktığı günden, bugüne kadar süratli bir şekilde gelişen bilgisayarlar, artık hayatımızın her alanında karşımızdalar. Eğitimden, iş hayatından tutun da hastanelerde ya da çeşitli kurumlarda, adeta çalışanların eli ayağı olmuş, bir işçi konumundadır bilgisayarlar. Diz üstü bilgisayar modelleri, iş hayatını eve getirmek isteyenler için ideal bir cihazlardandır. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan bilgisayarların bakımını da her yerde yaptıramazsınız. Güvenilir olmayan, merdiven altı diye tabir ettiğimiz yerlerde bu bakım işlemi yapılırsa, cihazlarınızda ileriye dönük sorunlar yaşayabilirsiniz. Biz Sarıyer Hp Yetkili Servisi olarak, sizlere güven teminatı veriyoruz. Firmamız, sektöründe önerilen bir konumdadır. Tüm hizmetlerimizde, kurumsal kurallara bağlı olarak çalışıyoruz. Ürünlerinizi garanti kapsamına alarak, etik bir iş ahlakı sürdürüyoruz.

İşinin Ehli Teknik Elemanlarımız

Sarıyer Hp Teknik servisi elemanlarımız, bilgisayar konusunda eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşur. Bilgisayarlarınızın tamiri ve bakımı yapılırken son model teknolojik ürünler kullanılır. Bu işlemler yapılırken, kesinlikle deneme yanılma yapılmaz. Çünkü deneme yanılma yöntemi, bilgisayarınıza zarar verebilecek bir yöntemdir. Arıza tespiti yapmak isterken, bilgisayarınızın başka parçalarına zarar verebilirsiniz. Bizi tercih ederseniz böyle sorunlar yaşamazsınız. Çünkü Sarıyer Hp Servisi, bu tip sorunlara dikkat eder.

En Hızlı Biçimde Teslimat ve Parça Değişim Hizmeti

Bilgisayar servisi denildiğinde, insanlar uzun bir süre bilgisayarından ayrı kalacağını düşünür. 1-2 ayı gözden çıkarır. Bu sebeple pek çok kişi bilgisayarını servise vermek istemez. Bilgisayar tamirinin uzun sürmesinin nedeni ise; yedek parça bulunmamasından kaynaklanır. Biz de böyle bir durum söz konusu değildir, çünkü yedek parçalar bünyemizde bulunur. En fazla süre, sadece bilgisayarınızın arıza tespitinde olur. Önce ürünün modeli kaydedilir ve hasar tespitinin ardından size bilgisayarın durumu rapor edilir. Dilerseniz arızalı parça, orijinal parçayla değiştirilir. Bu işlemler, tüm belgeleri onaylı olan kalifiye elemanlarımız tarafından yapılır. Cihazınızda kayıtlı bulunan verilere zarar gelmemesi için, titizlikle çalışılır. Bilgisayarınızın iyi bir performans göstermesi için, bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız.

Sıkça Görülen Arıza Çeşitleri Nelerdir?

Notebook cihazlarda, en sık görülen arıza biçimi ekran arızalarıdır. Çoğu zaman garanti kapsamına girmeyen ekran arızalarının en çok görülen şekli ise, ekran kırıkları ve çatlamalarıdır. Bazen de bu ekran sorunları, ekranda oluşan yeşil lekeler şeklinde kendini gösterir. Netbook cihazınızda da şarj almama, çabuk ısınma ve kapanma gibi problemler oluşabilir. Şarj almama durumunda, şarj adaptörünün led ışığını kontrol etmelisiniz. Netbookunuzun soket kısmında da hasar olup olmadığına bakmalısınız. Buralarda bir sıkıntı yoksa mutlaka teknik destek almanız yararlı olacaktır. Laptop bakımında dikkat etmeniz gereken nokta ise, klavye temizliğidir. Üzerine sıvı dökülmüş bir klavyeyi, saç kurutma makinesiyle kurutmaya çalışmak, o klavyenin sonu demektir. Çünkü klavyedeki tuşlar yapısı itibariyle, ısıya maruz kalınca yamulacaktır. Böyle bir durumda yeni bir klavye almanız gerekir. Ultrabook cihazlarda ise, ekrana görüntü gelmeme ya da ekranın açılmaması gibi, tipik dizüstü bilgisayarlarda olan sorunlar baş gösterebilir. Bu durum invertör arızasından kaynaklanır. İnvertörü arızalanan bir cihazda, görüntü belli belirsiz olur. İnvertör ya da lcd ekranı değiştirmeniz gerebilir. Bu gibi durumlarda ürününüzün garantisi varsa, aldığınız yerle irtibata geçmeniz yerinde olacaktır. Garantisi yoksa, bizi güvenle tercih ettiğiniz takdirde, ürününüzü ilk günden daha iyi bir biçimde teslim aldığınızı göreceksiniz.

Bizimle Nasıl İrtibata Geçebilirsiniz?

Bilgisayarınızın sorunu ne olursa olsun, mutlaka bizde bir çözüm vardır. Hp yetkili servisi telefonu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru hakkında, profesyonel destek alabilirsiniz. Hizmetimiz, müşteri memnuniyeti odaklıdır. Öncelikle bizden hizmet almak isterseniz, arıza kaydı oluşturmakla işe başlayabilirsiniz. Arıza kaydında, cihazınızdaki sorunlardan bahsetmeyi unutmayın. Hp teknik servisi adresi bilgileri yoluyla, cihazınızı bize kargo yoluyla gönderebilirsiniz. Arızalı ürününüz geldiği gibi, işin büyüğüne küçüğüne bakılmadan hemen onarım işlemine tabi tutulur. Cihazınızın bakımı da yapılarak, sizlere teslim edilir.

Ayazağa Mahallesi Bahçeköy Merkez Mahallesi Bahçeköy Yeni Mahallesi Baltalimanı Mahallesi Büyükdere Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çamlıtepe Mahallesi Çayırbaşı Mahallesi Darüşşafaka Mahallesi Demirci Mahallesi Emirgan Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Ferahevler Mahallesi Garipçe Mahallesi Gümüşdere Mahallesi Huzur Mahallesi İstinye Mahallesi Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Kemer Mahallesi Kısırkaya Mahallesi Kireçburnu Mahallesi Kocataş Mahallesi Kumköy Mahallesi Maden Mahallesi Maslak Mahallesi Merkez Mahallesi Pınar Mahallesi Poligon Mahallesi Pttevleri Mahallesi Reşitpaşa Mahallesi Rumeli Hisarı Mahallesi Rumeli Kavağı Mahallesi Rumelifeneri Mahallesi Tarabya Mahallesi Uskumruköy Mahallesi Yeni Mahallesi Yeniköy Mahallesi Zekeriyaköy Mahallesi