Silivri Hp Teknik Servisi

Bilgisayar kullanımı, son on yıl içersinde oldukça gelişmiş olup, yediden yetmişe tüm herkes bilgisayar kullanmaya başlamıştır. Bazı kimseler iş amaçlı bazı kimselerde öğrenme ve iletişim amacı ile bilgisayarlar kullanırlar. Kullanılan cihazlar yaş ortalamalarına göre de değişir elbette. Orta yaştaki ve yaşlı kimseler daha çok masa üstü bilgisayar kullanmayı tercih ederken daha genç olan kesim dizüstü bilgisayar gibi taşınabilir cihazları tercik ederler. Bilgisayar çeşitliliğinin insanlar için en büyük getirisi de, kullanılacak alana göre özel tasarlanmış olmasıdır. Buda kişilere bilgisayar özgürlüğü sunar. Bilgisayar kullanımı dünya çapında artışta olsa da Türkiye de bu oran asla küçümsenemez. Bilgisayar basit bir cihaz gibi görünse de teknik ve donanım bakımından fazlaca gelişmiş cihazlardır. Bu cihazları sadece elde taşınan cihazlar olarak görmekte doğru değildir. Bilgisayarlar hayatımızın her alanında mevcuttur. Örneğin; araçlarda bulunan navigasyon cihazları, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi bu gibi basit ürünlerde bile bir bilgisayar beyni vardır.

Hayatımızın her alanında yer alan bilgisayarların bakım ve onarımları ne derece doğru yapılıyor? Bu soruyu mutlaka bilgisayar kullanıcılarının kendilerine sorması gerekir. Bilgisayar marka ve modelleri nerede ise sayılamayacak kadar çoktur. Özellikle İş yerlerinde en çok tercih edilen bilgisayar markası HP dir. Bu marka bilgisayar cihazları sağlamlık bakımından diğerlerine oranla daha iyidir. HP markalı bilgisayar cihazları da diğer cihazlar gibi deforme olabilir. Deforme olmuş ve bakıma ihtiyacı olan bilgisayarları kurumsal kimlik ile hizmet veren Silivri HP yetkili servisi ile koruma altına alabilirsiniz. Cihaz sahipleri bilgisayarlarının bozulmasını beklemeden rutin olarak bakımlarını da yaptırmaları gerekir. Çünkü bazı cihazlar özellikle de ultrabook tarzı el bilgisayarları kullanım kolaylığı sağlamak adına daha ince ve daha hassastır. Dolayısı ile bu gibi cihazlara sıkça bakım yapılması gerekir.

Taşınabilir Bilgisayarlarda Bakımın Önemi

Birçok bilgisayar çeşidi mevcuttur. Masa üstü bilgisayarlar bunlarda kendi aralarında birçok kategoriye ayrılır. Yine laptop bilgisayarlar da kendi içersinde oldukça geniş yelpazeye sahiptir bunlardan Notebook hafif ve küçük oldukları için öğrenciler açısından idealdir. Sürekli çanta içersinde taşındığı için çarpmaların etkisi ile en çok yıpranan bilgisayarlardandır. Bu gibi çarpma ve düşme gibi darbelerde kolayca parça değişimi tarafımızca yapılmaktadır. Netbook tarzı bilgisayarlarda ise fan sorunları en çok yaşanan sorunlar arasındadır. Bilgisayar ısındığı zaman tek bir fan cihazı soğutmaya yetmeye bilir. Yine bu gibi sorunların çözümü de Silivri HP servisi ile mümkün olacaktır. Silivri HP teknik servisi bünyemizde tüm cihazlara ve tüm bilgisayar modellerine uygun parçalar bulunmaktadır. Böylece cihaz sahipleri hiç vakit kaybetmeden parça değişimleri bilgisayar alanında uzman kişiler tarafından yapılır.

Uygun Fiyat Güvencesi İle Kurumsal Hizmet Alın

Bilgisayarınızda bir problem hissettiğiniz an bizi her zaman, HP yetkili servis telefonu ile arayabilir, cihaz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yine telefon numaralarımızdan ulaşım sağladığınız sürece, HP teknik servis adresi aramanıza da gerek kalmayacaktır. Tüm detaylar telefon ile size bildirilir. Cihazda parça değişimi yapılması gerekiyorsa ya da teknik bir problem varsa o zaman adresinize kurye göndererek cihazınızı sizden teslim alabiliriz. Yine istediğiniz takdirde yetkisi servislerimizi ziyarette de bulunabilirsiniz. Parça değişimi gerektiren bozulmalarda parçalar tarafınıza, garantili olarak sunulur. Üstelik teknik servisimiz bünyesinde parça değişimleri, orijinal parçalar ile sağlanır. Yan ürün ya da diğer kaçak ürünler müşterilerimize teklif dahi edilemez. Böylece güvenli bir şekilde en iyi bilgisayar değişimleri de yapabilirsiniz.

Akören Mahallesi Alibey Mahallesi Alipaşa Mahallesi Balaban Mahallesi Bekirli Mahallesi Beyciler Mahallesi Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi Büyükkılıçlı Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çayırdere Mahallesi Çeltik Mahallesi Danamandıra Mahallesi Fatih Silivri Mahallesi Fenerköy Mahallesi Fevzipaşa Mahallesi Gazitepe Mahallesi Gümüşyaka Merkez Mahallesi Hürriyet Mahallesi İsmetpaşa Mahallesi Kadıköy Mahallesi Kavaklı Mahallesi Kurfallı Mahallesi Küçük Kılıçlı Mahallesi Küçüksinekli Mahallesi Mimarsinan Silivri Mahallesi Ortaköy Merkez Mahallesi Piri Mehmet Paşa Mahallesi Sancaktepe Mahallesi Sayalar Mahallesi Selimpaşa Merkez Mahallesi Semizkumlar Mahallesi Seymen Mahallesi Sinekli Mahallesi Yeni Mahallesi Yolcatı Mahallesi